Annabelle: Creation (2017)

Horror Mister Triller

12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë e tyre, ku shpejt do të bëhen shënjestër e kukullës të poseduar nga Annabelle.


Aktoret kryesor: Anthony LaPaglia, Samara Lee, Miranda Otto, Brad Greenquist

Regjisor: David F. Sandberg

Shkrues: Gary Dauberman, Gary Dauberman (based on characters created by)

109 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org